Fotograaf: Herman Wieten
 
Activiteit

Expositie De ZesFotografen

Za
Zo
Expositie van collectief De ZesFotografen

Adres

Raadhuisstraat 61, Oosthuizen

Tijd(en)

za 12 sep. 11.00 tot 16.00 uur
zo 13 sep. 11.00 tot 16.00 uur

Verscheidenheid en Verbondenheid binnen ‘de Zes Fotografen’

Paul Verbunt, Tim Knol, Jacqueline Mulier, Trudi Sennhauser, Herman Wieten en Rob Verweij, vormen samen het collectief ‘De Zes Fotografen’.
Niet vaak werkt het collectief De ZesFotografen aan een gezamenlijk onderwerp voor een expositie, maar vertelt iedere fotograaf zijn/haar eigen verhaal.
Het werk van Tim daagt de toeschouwer uit om verder te kijken dan het voor de hand liggende en de verborgen verhalen in elke scène te ontdekken. Paul vervaagt de grens tussen realiteit en verbeelding met een speelse, experimentele aanpak. Trudi houdt van artistieke fotografie, het gaat bij haar fotografie om de sfeer en het gevoel dat een beeld oproept. Jacqueline staat bekend om haar strakke composities en haar vermogen om schoonheid te vinden in eenvoud. Herman experimenteert met vernieuwende technieken en perspectieven, en Rob combineert technische perfectie met creatieve spontaniteit.

Deel deze activiteit

Adres

Raadhuisstraat 61, Oosthuizen

Tijd(en)

za 12 sep. 11.00 tot 16.00 uur
zo 13 sep. 11.00 tot 16.00 uur

Monument bij deze activiteit

bekijk alle activiteiten in
Oosthuizen