Fotograaf: DCIM100MEDIADJI_0018.JPG
Monument

Overstegen, park en natuurboerderij de Groene Knoop

Programma
Za

Adres

Boddens Hosangstraat 100, Doetinchem

Openingstijden

za 9 sep. 10:30 - 16:00

Achtergrondinformatie uitklap icoon

Boerderij De Groene Knoop in park Overstegen heette voorheen boerderij Enserink, gebouwd in 1861. Bij de uitbreiding van Doetinchem in de zestiger jaren van de twintigste eeuw is de boerderij gekocht door de gemeente.

Levend Erfgoed

Het thema van dit jaar, Levend erfgoed, als monumenten konden praten, is zeker van toepassing op de boerderij in park Overstegen. Het gebouw is namelijk als klein gebouwtje doorgegroeid tot het huidige formaat onder invloed van zich ontwikkelende economische omstandigheden.
Dat verhaal willen wij graag vertellen op de tijdstippen 11.00 , 12.00, 13.00 en 14.00 uur..
Daarnaast is er een marktplein met stands van organisaties die actief zijn in het groen, zoals De Groene Knoop (parkonderhoud en parkexcursies) en Buur maakt Natuur, de Nederlandse Bijenvereniging afdeling Doetinchem, IVN De Oude IJsselstreek, Groei en Bloei, etc.
Dus voor iedereen die interesse heeft in welke vorm van natuur en cultuur dan ook is er wel iets te vinden en ook voor kinderen zijn er leuke activiteiten.

Deel dit monument

Adres

Boddens Hosangstraat 100, Doetinchem

Openingstijden

za 9 sep. 10:30 - 16:00

Achtergrondinformatie

Type monument:
Boerderij
Oorspronkelijke functie:
Boerderij
Bouwperiode:
1861
Huidige functie:
Huisvesting parkbeheer
Monument status:
Gemeentelijk monument
bekijk alle monumenten in
Doetinchem