Fotograaf: Duikvlucht
 
Activiteit

Rondleidingen Klooster Woerden

RESERVEREN IS VERPLICHT

Adres

Wilhelminaweg 77, Woerden

In het kort

  • Historische rondleiding
  • Inclusief bezoek volledig gerestaureerde kloostercel
  • Eindigt met een moment van rust met koffie/thee in de foyer

Ben je benieuwd naar de rijke geschiedenis en verborgen verhalen achter de muren van Het Klooster? Dan is dit je kans! “Wat voor klooster was dit eigenlijk?” “Wat deden de broeders in de binnentuin?”
“Waarom werd het klooster een muziekschool?” “Hoe gaat het in zijn werk in het theater?” “Is er echt een geheime gang in de kelder van Het Klooster?”

Kom naar Het Klooster, neem een kijkje achter deuren die normaal gesproken voor publiek gesloten blijven en krijg antwoord op alle bovenstaande vragen. Wij nemen u mee op een kloosteravontuur dat begint bij de voorgevel van het markante gebouw. Langs de refter (balletstudio), de kelder, het theater in de voormalige kloostertuin en de kleedkamer, gaat u naar boven langs de cellen, muziekstudio’s om te eindigen op de theaterzolder. U hoort bijzondere verhalen over Het Klooster, de geschiedenis, haar bewoners, bezoekers en artiesten.

Na afloop van de rondleiding staat een kopje koffie of thee voor u klaar in de foyer. De rondleiding duurt ruim 60 minuten. Per rondleiding zijn 8 bezoekers welkom.

 

Wist je dat?

Is er echt een geheime gang in de kelder?

Deel deze activiteit

Adres

Wilhelminaweg 77, Woerden

In het kort

  • Historische rondleiding
  • Inclusief bezoek volledig gerestaureerde kloostercel
  • Eindigt met een moment van rust met koffie/thee in de foyer

Monument bij deze activiteit

bekijk alle activiteiten in
Woerden